O mnie

Prowadzę indywidualną praktykę adwokacką na terenie Tarnowa. Jestem absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Rzeszowskiego, oraz członkiem Izby Adwokackiej w Krakowie. Doświadczenie zawodowe zdobywałem w kancelariach adwokackich na terenie województwa podkarpackiego i małopolskiego.

Kilka lat aktywnej działalności zawodowej zaowocowało podjęciem współpracy z wieloma kancelariami adwokackimi, radcowskimi, notarialnymi i komorniczymi na terenie całego kraju. W celu umożliwienia klientom Kancelarii łatwiejszego radzenia sobie z problemami prawnymi, moja Kancelaria współpracuję ze specjalistami z innych dziedzin, takimi jak np. rzeczoznawcy majątkowi, adwokaci kościelni czy tłumacze języków obcych.

W mojej praktyce dążę do tego, by żaden zlecony mi problem nie pozostał bez należytego i stałego nadzoru, a Państwo by byli stale i na bieżąco informowani o postępach swojej sprawy.

Ufając w moje doświadczenie i sumienność zapraszam Państwa serdecznie do skorzystania z usług prawnych mojej Kancelarii, aby wspólnie z Państwem walczyć o rozwiązanie spraw, które są dla Państwa biznesowo oraz życiowo ważne.